Artikelnummer: LS49CG954SUXEN Tags: ,
Samsung Odyssey QD-OLED G95SC 49″ | 5120 x 1440 QD-OLED | 240Hz | USB-Hub | Curved Ultrawide Gaming Monitor
of 531,00 in 3 termijnen
of 52,84 in 36 termijnen
  • Kan worden betaald met cryptocurrency
  • Kan worden betaald in termijnen
  • Dit product wordt gratis bezorgd
  • 3 jaar garantie
  • Op voorraad? Voor 18:00 besteld morgen in huis
Niet op voorraadGeleverd op 19 mei 2026
Twijfel je nog? Bekijk onze klantervaringen op Trustpilot:
Beschrijving
Ervaar de ultieme gaming- en kijkervaring met de Samsung Odyssey LS49CG954SUXEN. Met een indrukwekkende beeldschermdiagonaal van 124,5 cm (49 inch) en een resolutie van 5120 x 1440 pixels biedt dit scherm een ongekende visuele helderheid en detailrijkdom.