Samsung Odyssey G5 LS32CG510EU 32” | 2560×1440 VA | 165Hz | 1ms | Gaming Monitor
of €140,33 in 3 termijnen
of €13,96 in 36 termijnen
- Kan worden betaald met cryptocurrency
- Kan worden betaald in termijnen
- Dit product wordt gratis bezorgd
- 2 jaar garantie
- Op voorraad? Voor 18:00 besteld morgen in huis
Niet op voorraadGeleverd op 19 mei 2026
Informeer mij wanneer product weer op voorraad is.
Beschrijving
De verversingssnelheid van 165Hz garandeert een extreem vloeiende weergave van snel bewegende beelden, ideaal voor snelle actiegames waarin iedere milliseconde telt. Dankzij de extreem lage responstijd van 1ms worden vertragingen, motion blur en ghosting effectief verminderd. Hierdoor kun je rekenen op directe feedback bij elke beweging, wat essentieel is bij competitieve games en e-sporttoepassingen. Met ondersteuning voor AMD FreeSync Premium-technologie wordt screen tearing geminimaliseerd, zodat je kunt genieten van een stabiele en vloeiende gameplay zonder onderbrekingen.