• ASUS TUF Gaming VG27AQA1A computer monitor 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart – 0
Artikelnummer: 90LM05Z0-B05370 Tags: ,
ASUS TUF Gaming VG27AQM1A 27” | 2560×1440 QHD IPS | 260Hz | 1ms | FreeSync Premium | G-SYNC Compatible | Gaming Monitor
of 116,00 in 3 termijnen
of 11,54 in 36 termijnen
  • Kan worden betaald met cryptocurrency
  • Kan worden betaald in termijnen
  • Dit product wordt gratis bezorgd
  • 2 jaar garantie
  • Op voorraad? Voor 18:00 besteld morgen in huis
Niet op voorraadGeleverd op 19 mei 2026
Twijfel je nog? Bekijk onze klantervaringen op Trustpilot:
Beschrijving
Ben je op zoek naar de ultieme gaming-ervaring? Dan is de ASUS TUF Gaming VG27AQA1A precies wat je nodig hebt. Met een beeldschermdiagonaal van 68,6 cm (27 inch) en een indrukwekkende resolutie van 2560 x 1440 pixels, biedt dit beeldscherm je de scherpte en helderheid die je nodig hebt voor een meeslepende gamingervaring.