of €271,66 in 3 termijnen
of €27,03 in 36 termijnen
- Kan worden betaald met cryptocurrency
- Kan worden betaald in termijnen
- Dit product wordt gratis bezorgd
- 3 jaar garantie
- 1-2 werkdagen levertijd voor dit product
Slechts 1 op voorraad
Twijfel je nog? Bekijk onze klantervaringen op Trustpilot:
Beschrijving
Viewsonic LSD400HD. Projector helderheid: 4000 ANSI lumens, Projectietechnologie: DLP, Projector native resolution: 1080p (1920×1080). Type lichtbron: Laser, Levensduur van de lichtbron: 20000 uur, Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus): 30000 uur. Focus: Handmatig, Brandpuntbereik: 21.86 – 24 mm, Diafragma (F-F): 2,5 – 2,67. Ondersteunde grafische resoluties: 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160, Ondersteunde video-modi: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Soort serieële aansluiting: RS-232, HDMI-connector type: Volledige grootte
Specificaties
Design
- Kleur van het product
- Wit
- Type product
- Projector met normale projectieafstand
Camera
- Digitale zoom
- 2x
- Optische zoom
- 1,1x
Multimedia
- Gemiddeld vermogen
- 15 W
- Ingebouwde luidsprekers
- Ja
- Ondersteunde video-modi
- 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Netwerk
- Ethernet LAN
- Ja
- Smart TV
- Nee
- Wifi
- Nee
Poorten & interfaces
- Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
- 1
- Aantal HDMI-poorten
- 2
- Aantal USB 2.0 Type-A-poorten
- 1
- DVI-poort
- Geïntegreerde geheugenkaartlezer
- HDMI-connector type
- Volledige grootte
- HDMI versie
- 2.0
- PC Audio-uitgang
- Soort serieële aansluiting
- RS-232
Prestatie
- Bedrijfstemperatuur (T-T)
- 0 - 40 °C
- Geluidsniveau
- 32 dB
Energie
- AC-adapter, uitgangsspanning
- 19.5 V
- AC-ingangsspanning
- 100 - 240 V
- Stroombron
- AC
- Stroomverbruik (in standby)
- 0,5 W
- Stroomverbruik (typisch)
- 143 W
Technische details
- HDCP
- HDCP versie
- 2.2
Ergonomie
- Ingebouwd display
Overige specificaties
- Code geharmoniseerd systeem (HS)
- Geluidsniveau (spaarzame modus)
- 27 dB
- Merk
- Viewsonic
Inhoud van de verpakking
- Afstandsbediening inbegrepen
- Garantiekaart
- Meegeleverde kabels
- AC
Gewicht en omvang
- Breedte
- 286 mm
- Diepte
- 216 mm
- Gewicht
- 3,1 kg
- Hoogte
- 129 mm
Verpakking
- Breedte verpakking
- 400 mm
- Diepte verpakking
- 155 mm
- Gewicht verpakking
- 4,6 kg
- Hoogte verpakking
- 280 mm
Logistieke gegevens
- Aantal per verpakking
- 1 stuk(s)
Algemeen
- Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Weergave
- 3D
- Aantal kleuren
- 1,07 miljard kleuren
- Beeldvertraging
- 16,7 ms
- Brandpuntbereik
- 21.86 - 24 mm
- Contrastverhouding
- Diafragma (F-F)
- Focus
- Handmatig
- Geschikt voor schermmaten
- 762 - 7620 mm (30 - 300")
- Horizontale synchronisatie (max)
- 135 kHz
- Horizontale synchronisatie (min)
- 15 kHz
- Keystone correctie, horizontaal
- +-30°
- Keystone correctie, verticaal
- +-30°
- Levensduur van de lichtbron
- 20000 uur
- Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus)
- 30000 uur
- Lichtbron helderheid
- 4400 lm
- Matrix grootte
- 1,65 cm (0.65")
- Matrix type
- DMD
- Off-set
- 132 procent
- Ondersteunde grafische resoluties
- 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160
- On Screen Display (OSD)
- On Screen Display (OSD)-talen
- Multi
- Projectie-afstand objectief
- 0,98 - 10,76 m
- Projectietechnologie
- DLP
- Projector helderheid
- 4000 ANSI lumens
- Projector native resolution
- 1080p (1920x1080)
- Schermafmeting (max)
- 7,62 m (300")
- Smartphoneprojector
- Throw ratio
- Type lichtbron
- Laser
- Verticale lens verplaatsingsbereik
- 0 - 60 procent
- Verticale synchronisatie (max)
- 0,12 kHz
- Verticale synchronisatie ( min)
- 0,024 kHz