Artikelnummer: LS49C950UAUXEN Tags: ,
Samsung ViewFinity S49C950UAU 49″ | 5120 x 1440 VA | 120Hz | Ultrawide Monitor
of 438,33 in 3 termijnen
of 43,62 in 36 termijnen
  • Kan worden betaald met cryptocurrency
  • Kan worden betaald in termijnen
  • Dit product wordt gratis bezorgd
  • 3 jaar garantie
  • Op voorraad? Voor 18:00 besteld morgen in huis
Niet op voorraadGeleverd op 19 mei 2026
Twijfel je nog? Bekijk onze klantervaringen op Trustpilot:
Beschrijving
Ervaar de ultieme kijkervaring met de Samsung ViewFinity S49C950UAU. Met een indrukwekkende beeldschermdiagonaal van 124,5 cm (49 inch) en een verbazingwekkende resolutie van 5120 x 1440 pixels, biedt dit beeldscherm een buitengewone visuele helderheid en detail. Dankzij de DQHD-technologie worden kleuren levendig weergegeven en geniet je van een meeslepende kijkervaring.