Samsung S32BM700UP computer monitor 81,3 cm (32″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED Zwart
of €175,33 in 3 termijnen
of €17,45 in 36 termijnen
- Kan worden betaald met cryptocurrency
- Kan worden betaald in termijnen
- Dit product wordt gratis bezorgd
- 2 jaar garantie
- Op voorraad? Voor 18:00 besteld morgen in huis
Niet op voorraad
Informeer mij wanneer product weer op voorraad is.
Beschrijving
Ervaar visuele pracht als nooit tevoren met de Samsung S32BM700UP 4K Ultra HD Monitor. Met een royale beeldschermdiagonaal van 81,3 cm (32 inch) en een verbluffende resolutie van 3840 x 2160 pixels, opent deze monitor een wereld van ongeëvenaarde details en levendige kleuren voor jouw kijkplezier. Of je nu een creatieve professional, een gamer of een entertainmentliefhebber bent, deze monitor tilt jouw visuele ervaring naar een hoger niveau.