• Samsung Odyssey G9 LS49CG954EUXEN 49” | 5120×1440 VA | 240Hz | 1ms | Curved Ultrawide Gaming Monitor – 0
  • Samsung Odyssey G9 LS49CG954EUXEN 49” | 5120×1440 VA | 240Hz | 1ms | Curved Ultrawide Gaming Monitor – 1
  • Samsung Odyssey G9 LS49CG954EUXEN 49” | 5120×1440 VA | 240Hz | 1ms | Curved Ultrawide Gaming Monitor – 2
Artikelnummer: LS49CG954EUXEN Tags: ,
Samsung Odyssey G9 LS49CG954EUXEN 49” | 5120×1440 VA | 240Hz | 1ms | Curved Ultrawide Gaming Monitor
of 403,66 in 3 termijnen
of 40,17 in 36 termijnen
  • Kan worden betaald met cryptocurrency
  • Kan worden betaald in termijnen
  • Dit product wordt gratis bezorgd
  • 2 jaar garantie
  • Op voorraad? Voor 18:00 besteld morgen in huis
Niet op voorraadGeleverd op 22 mei 2026
Twijfel je nog? Bekijk onze klantervaringen op Trustpilot:
Beschrijving
Met het 49-inch 1000R gebogen display in 32:9-formaat beleef je meeslepende gameplay. Overwinning of nederlaag? Met een verversingssnelheid van 240 Hz, een responstijd van 1 ms (GtG) en AMD FreeSync™ Premium Pro is de eerste plaats gegarandeerd.