Brother HL-L2400DWE laserprinter 1200 x 1200 DPI A4 Wifi
of €52,66 in 3 termijnen
- Kan worden betaald met cryptocurrency
- Kan worden betaald in termijnen
- Dit product wordt gratis bezorgd
- 2 jaar garantie
- 1-2 werkdagen levertijd voor dit product
Op voorraad
Beschrijving
Specificaties
Design
- Kleur
- Nee
- Kleur van het product
- Zwart
- Soort
- Thuis & kantoor
Netwerk
- Ethernet LAN
- Nee
- Wi-Fi-standaarden
- 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
- Wifi
- Ja
Poorten & interfaces
- Aantal USB 2.0-poorten
- 1
- USB-poort
- Ja
Prestatie
- Land van herkomst
- Vietnam
Energie
- AC-ingangsfrequentie
- 50/60 Hz
- AC-ingangsspanning
- 220 - 240 V
- Energy Star TEC
- 0,34 kWh/week
- Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen
- 440 W
- Stroomverbruik (indien uit)
- 0,6 W
Ergonomie
- Beeldscherm
- LCD
- Ingebouwd display
Overige specificaties
- Intern geheugen
- 64 MB
- Merk
- Brother
Inhoud van de verpakking
- Cartridge(s) meegeleverd
- Meegeleverde kabels
- AC
Gewicht en omvang
- Breedte
- 283 mm
- Diepte
- 519 mm
- Gewicht
- 7,3 kg
- Hoogte
- 438 mm
Verpakking
- Breedte verpakking
- 438 mm
- Diepte verpakking
- 283 mm
- Gewicht verpakking
- 8,16 kg
- Hoogte verpakking
- 519 mm
Algemeen
- Maximaal papierformaat
- A4
Betrouwbaarheid
- Behoud van reserveonderdelen
- 5 jaar
Connectiviteit
- Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
- 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-SAE
Papierverwerking
- Aangepaste mediabreedte
- 76,2 - 215,9 mm
- Aangepaste medialengte
- 127 - 355,6 mm
- Afmetingen enveloppen
- C5, Com-10, DL, Monarch
- JIS B-series maten (B0...B9)
- B5, B6
- Non-ISO print papierafmetingen
- Letter
- Papierlade mediatypen
- Enveloppen, Labels, Normaal papier, Gerecycled papier, Dik papier, Dikker papier, Dun papier
- Totaal aantal invoerladen
- 1
- Totale invoercapaciteit
- 250 vel
- Totale uitvoercapaciteit
- 150 vel
Printen
- Duplex printen
- Maximale resolutie
- 1200 x 1200 DPI
- Modus voor dubbelzijdig afdrukken
- Auto
- Printsnelheid (zwart, standaard)
- 30 ppm
- Printsnelheid groep
- Gemiddeld (20–34 ppm)