Brother HL-L1240W 2400 x 600 DPI A4 Wifi
of €47,66 in 3 termijnen
- Kan worden betaald met cryptocurrency
- Kan worden betaald in termijnen
- Dit product wordt gratis bezorgd
- 2 jaar garantie
- 1-2 werkdagen levertijd voor dit product
Op voorraad
Twijfel je nog? Bekijk onze klantervaringen op Trustpilot:
Beschrijving
Brother HL-L1240W. Printtechnologie: Laser. Aantal printcartridges: 1. Maximale resolutie: 2400 x 600 DPI. Maximale ISO A-series papierformaat: A4. Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter): 20 ppm, Duplex printen. Wifi. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Design
- Kleur
- Nee
- Kleur van het product
- Zwart
- Soort
- Thuis & kantoor
Netwerk
- Bluetooth
- Nee
- Ethernet LAN
- Near Field Communication (NFC)
- Wi-Fi-standaarden
- 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
- Wi-Fi Direct
- Ja
- Wifi
- Ja
Poorten & interfaces
- Geïntegreerde geheugenkaartlezer
- USB-poort
Prestatie
- Bedrijfstemperatuur (T-T)
- 10 - 32,5 °C
- Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
- 20 - 80 procent
Energie
- AC-ingangsfrequentie
- 50/60 Hz
- AC-ingangsspanning
- 220 - 240 V
- Energy Star TEC
- 0,31 kWh/week
- Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen
- 380 W
- Stroomverbruik (indien uit)
- 0,28 W
Software
- Andere ondersteundende systemen
- ChromeOS
- Mac-compatibiliteit
- Ondersteunt Linux
- Ondersteunt Mac-besturingssysteem
- Ondersteunt Windows
Ergonomie
- Ingebouwd display
Overige specificaties
- Intern geheugen
- 64 MB
- Merk
- Brother
Inhoud van de verpakking
- Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart)
- 350 pagina's
- Cartridge(s) meegeleverd
- Garantiekaart
- Meegeleverde kabels
- AC
- Printerdrum inbegrepen
- Snelle installatiehandleiding
Gewicht en omvang
- Breedte
- 340 mm
- Diepte
- 238 mm
- Gewicht
- 4,76 kg
- Hoogte
- 189 mm
Verpakking
- Breedte verpakking
- 418 mm
- Diepte verpakking
- 316 mm
- Gewicht verpakking
- 5,73 kg
- Hoogte verpakking
- 336 mm
Algemeen
- Aanbevolen gebruiksindicatie
- 0 - 2000 pagina's per maand
- Maximaal papierformaat
- A4
Connectiviteit
- Mobiele printing technologieën
- Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria Print Service
- Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
- 64-bit WEP, 128-bit WEP, SMTP-AUTH, SSL/TLS, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE
- Ondersteunde network protocollen (IPv4)
- Ondersteunde network protocollen (IPv6)
Geluid
- Geluidsdrukniveau (afdrukken)
- 52 dB
- Geluidsdrukniveau (stille modus)
- 18 dB
- Geluidsvermogens (stand-by)
- 4,8 dB
- Geluidsvermogensniveau (afdrukken)
- 6,66 dB
Omgevingsparameters
- Luchtvochtigheid bij opslag
- 20 - 80 procent
- Temperatuur bij opslag
- 0 - 40 °C
Papierverwerking
- Non-ISO print papierafmetingen
- 16K, Executive, Folio, Legal, Letter
- Papierlade mediatypen
- Normaal papier, Gerecycled papier
- Totaal aantal invoerladen
- 1
- Totale invoercapaciteit
- 150 vel
- Totale uitvoercapaciteit
- 50 vel
Printen
- Duplex printen
- Functie voor afdrukken boekjes
- Maximale resolutie
- 2400 x 600 DPI
- Modus voor dubbelzijdig afdrukken
- Handmatig
- Printen
- Zwart-wit afdrukken
- Printsnelheid (metrisch)
- 20 mm/sec
- Printsnelheid (zwart, standaard)
- 20 ppm
- Printsnelheid groep
- Gemiddeld (20–34 ppm)